VİDEOYLA KEŞFEDİN!

Markanın en iyi teknik uzmanlığıyla tasarlanan Yeni  C4 Picasso, zamanını mükemmel şekilde temsil eden 5 kişilik bir monospace  araçtır. Akıllı sürüş yardım teknolojileri, direksiyon simidinin uyandırdığı hisler, genel konfor felsefesi (CITROËN ADVANCED COMFORT® programı) ve verimlilik: bütün bu yenilikleri ürün filmiyle keşfedin!

TASARIM

Ön yüzünün çekiciliği, önde ve benzersiz  3D etkisiyle arkada LED’li aydınlatma sistemleri, çamurluğu örten tipte bagaj kapağıyla dinamizm kazandırılan arka tasarım ve keskin hatları: Başka bir boyuta yolculuk yapmayı vaat ediyor!

ÖN GÖRÜNÜM

Yeni C4 Picasso dinamik ve üst sınıf, yeni bir yüze kavuştu. Günümüz CITROËN modellerinin simgesi olan üç katmanlı akar ışık sistemini koruyor. Öncüsünün temasını devam ettirerek uçlara kadar uzanan marka logosu gündüz farlarını kromla çerçevelendiriyor.

BOYUTLAR

Kompakt ölçüleriyl e(L : 4,44m/ l : 1,83m/ H : 1,61m) Yeni Citroën C4 Picasso 5 kişilik modüler yapısı ve geniş iç hacmiyle referans alınan bir otomobil.

  • Uzunluk: 4,44 m
  • Genişlik: 1,8 m (Yan aynalar dahil)
  • Yükseklik: 1,6 m
  • Dingil ağırlığı: 2,7 m

3D ARKA STOP LAMBALARI

Citroën C4 Picasso’da benzersiz şekilde hem derin hem fütüristik 3D etkili LED’li arka stop lambalar kullanılarak çağdaş otomobil dünyasında anında fark edilmesi sağlanıyor.

JANTLAR

Citroën C4 Picasso’da geniş bir yelpazede benzersiz tasarımıyla 17 inçlik alaşım jantlar sunuluyor. Bu jantlar, doğal zarafet ve dinamizm ile görünümü daha da güçlendiriyor.

ARKA CHEVRON

Citroën C4 Picasso’da krom kullanımı güçlü tarzını vurgularken ekstra zarafet kazandırmak için düşünüldü.

KONFOR

Konfor arayışı C4 Picasso’nun tüm tasarımında yol gösterici oldu. Panoramik cam tavanı ve sade ön göğsüyle, bu monospace gerçek bir loft ruhuyla tasarlandı.

TEMASSIZ BAGAJ AÇMA SİSTEMİ

Kollar dolu olduğu zaman kolay bir açma sürecine imkan veren temassız bagaj açma sistemi ile yenilikçi araçlardır: Bagaj kapağını açmak veya kapatmak için ayağın tamponun altına yerleştirilen sensörünün önünden geçirilmesi yeterlidir. Böylece yeni aracınızın büyük ve geniş bagajına kolayca ulaşabilirsiniz.

AKILLI TEKNOLOJİ

Citroën C4 Picasso, tam bir Yaratıcı Teknoloji eseridir. Her şey yolculuklarınızı daha kolay ve daha keyifli kılarak %100 rahat sürüşlere olanak tanımak amacıyla tasarlanmıştır.