TASARIM

İnce ince işlenmiş hatlar, iddialı stil, uyumlu tasarım… CITROËN C4, benzersiz silueti, dengeli orantıları ve fark yaratan küçük ayrıntılarıyla dikkat çekiyor:  siyah arka stop lambaları ve ikonik far camları. İddialı ve fark yaratan bir HB!

İLERİ TEKNOLOJİ MERCEK ALTINDA

Citroën C4 yelpazesi bakışlarını yeni nesil bir ışık şeridiyle vurguluyor. Çamurluklara doğru ikonik far camlarının etkileyiciliği LED ışık kılavuzlu gündüz farlarının kullanımıyla pekiştiriliyor.

Citroën C4’ün silueti arkada 3D etkili bir ışık şeridiyle zenginleştiriliyor. Bu farlar sade ve boş bagaj kapağına değer katarak resmi sedan karakterini vurguluyor. Onu daha ilk bakışta tanırsınız!

YENİ CITROËN C4: BOYUTLAR

  • Uzunluk: 4,329 mm
  • Genişlik: 1,789 mm
  • Yükseklik: 1,523 mm
  • Aks Aralığı: 2,608 mm

KONFOR

Citroën C4’ün kabininde, yolcular olağanüstü şekilde konforlu minderlerin keyfini çıkaracaklar. Direksiyonun arkasında, bel ayarı ve elektrikli masaj işlevi sayesinde optimum sürüş koşulları sunuluyor. Sırtınız size şimdiden müteşekkir!

DÜNYAYA AÇILIN

Citroën C4’te geniş cam yüzeyler sunuluyor. Elektrikli güneşliğiyle 1,3 m² panoramik cam tavan sayesinde dış dünyaya açılın ve bu muazzam görüş kabiliyetinin keyfini çıkarın. Işığı içeri alarak tüm yolcularınızın sağlıklı ve keyifli yolculuklar geçirmesini sağlayın.

SES VE IŞIK!

Optimum ses yalıtımı

Gürültüler emisyon kaynaklarının en yakınında emiliyor:
– Ses emici film kaplı akustik ön cam
– Motor bölmesinde ek emiciler
– Optimum ses geçirmezlik

HiFi DENON

Citroën C4’ün mekansallaştırma teknolojisi ve ses yalıtımı yazılımı yardımıyla tasarlanan ses sistemi (aktif subwoofer ile) yolcularına sessiz ve sakin bir ortam, optimum ses kalitesi sunarak gerçek bir akustik keyif yaşatıyor.

Konforunuz düşünülerek donatıldı

Citroën C4 size her durumda büyük bir konfor sağlamak düşüncesiyle tasarlandı: Tüm kumandaların el altında olduğu sürüş mahalli, 12V priz ve bagajda bulunan el fenerinin yanı sıra 230V priz (versiyona göre).

OTURMA KAPASİTESİ VE ÇOK YÖNLÜLÜK

Oturma kapasitesi, çok yönlülük ve ferahlık: Citroën C4 günlük hayatınızı kolaylaştırıyor: 2608 mm aks mesafesi ve geniş arka koltuk sırası.

DAHA FAZLA YER

408 litrelik kapasitesiyle, Citroën C4’ün bagajı beş kişinin ve valizlerinin taşınmasına olanak tanıyor.

DAHA KOMPAKT

Citroën C4 4,33 m uzunluğu, 1,79 m genişliği ve 1,49 m yüksekliğiyle daha kompakt.

TEKNOLOJİK ZEKA

DOKUNMATİK TABLET

Bırakın, otomobilinizi 7″ dokunmatik tablet yönlendirsin: Medya işlevleri, telefon, araç parametre ayarları ve yeni dokunmatik navigasyon hizmetinizde.

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

Elektronik anahtar üstünüzde olmadan araca girip motoru çalıştırmanıza olanak tanıyan yeni Eller Serbest Giriş ve Motor Çalıştırma sistemiyle sürüş basitleştirildi.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Güvenlik, birincil önceliğimiz. Ölü Açı Denetim Sistemiyle, Citroën C4 ilgili dikiz aynasının köşesinde yanan turuncu bir diyot aracılığıyla sizi ölü açılarda bulunan araçlar ya da iki tekerlekliler hakkında uyarıyor.

VİRAJ AYDINLATMA SİSTEMİ

Statik kavşak aydınlatma sistemli sis farları viraj içinde ek ışık huzmesiyle aracın sağında ya da solunda 75 dereceye kadar aydınlık sağlıyor.

YOKUŞ KALKIŞ YARDIM SİSTEMİ

Yokuşta kalkış yardım sistemi (hill holder) yokuşlarda kurtarıcınız. Bu sistem fren pedalı serbest bırakıldığında yokuşta istenmeyen hareketleri önlüyor. İşte buna faydalı teknoloji denir.

AKILLI BÜTÇE

CITROËN C4 yeni nesil motorlarla donatılıyor.

BlueHDi teknolojisi, 98 g/km’den itibaren CO2 emisyonları ve 3,3 3,8 l/100 km yakıt tüketimiyle Euro 6 standartlarını karşılıyor.

Turbokompresörlü benzinli PureTech motorlar yüksek performanslara olanak tanırken yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerlerini en iyi düzeyde tutuyor.

Yeni motor seçenekleri daha fazla performans ve her zaman daha düşük yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor.

Optimum fiyat/hizmet oranı kontrollü bir kullanım maliyeti sağlıyor.